Kreacje z chusty pareo

W tym sezonie chusta okazała się bezbłędna, jest hitem tego lata! Be pareo na wakacje ani rusz. Zamotana wokół bioder stanie się stylową spódnicą, łatwo zrobisz z niej oryginalną bluzkę, plażowy stanik oraz sukienkę.

Niczym nadmorska piękność
Tę sukienkę zrobisz w 15 sekund. Owiń ciało z tyłu, chwyć oba górne rogi z przodu i zawiąż je na supeł na karku. Romantyczny charakter stroju, możesz podkreślić słomianym kapeluszem i dużymi okularami, w stylu retro.

Z dwóch części
Z dwóch identycznych chust, średniej wielkości zrób bluzeczkę np. w grochy. Zwiąż rogi chusty u góry na ramionach, ściągnij w tali cienkim paskiem. Taki ciuch idealnie pasuje do spodenek.

Dla amatorek i profesjonalistek
Jeśli nie jest ci obca maszyna do szycia, spódnicę z dwóch chust bez kłopotu zrobisz sama. Wystarczy wyciąć w obu otwór pośrodku i zszyć je razem, a następnie wszyć szeroki pas materiału wokół bioder. Dla pań mniej uzdolnionych polecamy zakup długiej spódnicy, oraz stanik ze złożonej szerokości pas chusty w podobnej kolorystyce.

Odkryte plecy
Bluzka wykonana z chusty, nie tylko na plaży nada szyku! Kwadratową chuste złóż na pół w trójkąt. Dwa dolne rogi zwiąż z tyłu. Górny róg rozdziel na dwa końce i zwiąż je z tyłu szyi. Taki ciuszek pasuje do kolorowych spodni, dodatkiem do stroju może być duża plażowa torba i japonki.

Zostaw komentarz

Designed by NSJ